Лучан кличуть на "Ніч Рекламожерів"*

Кінокомплекс Multiplex, що розташований у РЦ "Промінь" запрошує відвідати вечірку та провести "Ніч Рекламожерів" разом.

Вона відбудеться цієї суботи, 9 грудня. І триватиме з 20:00 до 3:00.

Сьогодні "Ніч Рекламожерів" – це шоу, що двічі увійшло до Книги рекордів Гіннеса. Унікальний культовий проект, що дозволяє поглянути на відеорекламу як на витвір сучасного мистецтва. Захід відбувається у більш ніж в 40 країнах світу. Це одна з найвизначніших подій у світі реклами, заснована колекціонером рекламних роликів. У колекції представлена трьохсотлітня історія реклами – від братів Люм'єр (ролик мила Sunlight, 1898 р.) до комп'ютерної графіки наших днів. Це твори таких іменитих режисерів, як Федеріко Фелліні, Жан-Люк Годар, Вітторіо де Сіка, Роман Поланскі, Микита Міхалков і багатьох інших.

У 1981 році Жан Марі Бурсіко створив першу "Ніч рекламожерів", що отримала назву "Treats", переслідуючи дві мети: поділитися своєю пристрастю і зібрати трохи коштів, необхідних для підтримки та відновлення старих роликів своєї колекції. Сховище "Сінематека" тривалий час розташовувалося на даху останнього великого кінотеатру Парижа "Рекс", який уособлює золотий вік світового кінематографу. Сьогодні під колекцію виділений цілий замок у Швейцарії.

Показ відбудеться не лише в Луцьку, а й в Чернігові, Херсоні, Харкові, Дніпрі, Полтаві і Львові.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
07.12.2017 14:40
Переглядів587
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг