Луцький міськрайонний суд знову "переселяється"

З 11 грудня судді та працівники апарату суду, які перемістились з приміщень, що на вулицях Шевченка, 39 та Сенаторки Левчанівської, 1, працюватимуть за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 24.

Про це повідомляють на сторінці Луцького міськрайонного суду у Facebook.

Зокрема за новою адресою працюватимуть судді: Гринь О.М., Кирилюк В.Ф., Подзіров А.О., Пушкарчук В.П., Рудська С.М., Філюк Т.М., Черняк В.В., їхні помічники, секретарі судових засідань, а також відділ забезпечення розгляду цивільних справ та справ адміністративного судочинства.

Тимчасово на вул. Сенаторки Левчанівської, 1, працюватимуть судді: Кихтюк Р.М., Пахолюк А.М., Присяжнюк Л.М., їхні помічники, секретарі судових засідань, а на вул. Шевченка, 39 – суддя Олексюк А.В. та його помічник і секретар судових засідань.

Вхідна кореспонденцію щодо кримінальних проваджень та справ про адміністративні правопорушення буде прийматися за адресою: місто Луцьк, вулиця Конякіна, 3, щодо цивільних та адміністративних справ – за адресою: місто Луцьк, вулиця Лесі Українки, 24.

Нагадаємо: з 5 грудня деякі судді та працівники апарату суду переїхали за адресою: місто Луцьк, вулиця Конякіна, 3.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
11.12.2017 11:40
Переглядів1457
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг