У Луцькраді підтвердили, що двори на округах без депутатів – в найгіршому стані

У січні Луцькрада затверджуватиме перелік дворів та доріг, які ремонтуватимуть у 2018 році.

Про це сказав депутат Ігор Поліщук 15 грудня під час засідання позачергової сесії Луцькради.

"Я проводив моніторинг прибудинкових і виявив, що в найгіршому стані двори там, де на округах немає депутатів. Тому в січні будемо затверджувати перелік прибудинкових, які будемо ремонтувати", – сказав Ігор Поліщук.

Депутат Алла Надточій попросила, щоби депутатам надали карту дворів, які перебувають в найгіршому стані і які мають бути пріоритетними в роботі.

У липні 2017 року ІА "Конкурент" довело, що на округах без депутатів ремонтують втричі менше прибудинкових територій та будують вчетверо менше спортивних майданчиків.

Згодом Андрій Покровський підготував проект рішення, який сприятиме вирішенню цієї проблеми та допоможе відновити соціальну справедливість у місті.

Під час вересневої сесії Луцькради його ініціативу підтримала більшість обранців громади, а вже у листопаді було затверджено порядок розподілення коштів. На кожен із 12-ти "порожніх" округів закладено по 400 тисяч гривень (по 200 тисяч гривень у 2018 році та по 100 тисяч – на 2019 і 2020 роки)

"Як ми і очікували, першочерговими проблемами, які турбують наших мешканців, є дороги, відсутність дитячих майданчиків і парковок. Але справжньою несподіванкою для мене було те, що майже 80 % людей не знають, що в них на окрузі немає депутата. Вірю, що моя ініціатива зможе покращити ситуацію в таких округах, де на сьогодні проживає близько 44 тисяч луцьких виборців", – прокоментував отримані дані Андрій Покровський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.12.2017 12:20
Переглядів526
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг