У Луцькраді розповіли, чому тягнуть з "підприємствами-примарами"

Комунальні підприємства Луцька, які перебувають у стадії ліквідації, не проводять діяльності, підтвердили у Луцькій міській раді. Нагадаємо, що "Конкуренту" вдалося знайти 14 підприємств, які у стадії припинення, але навіть за таких умов формально вони є.

Деякі з них у процесі "розпаду" перебувають вже роками. Тож ми звернулися до міської ради, аби там пояснили, яка причина такого затягування.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА ЛУЦЬКА: ЖИВІ, ПРИМАРИ ТА ПОХОВАНІ

Там підтвердили, що ліквідаційні комісії створені. Однак через кадрові зміни деякі члени комісій не працюють за попереднім місцем роботу.

"По деяким комісіям невідоме місце роботи окремих членів ліквідаційних комісій, що у свою чергу унеможливлює завершення ліквідації. Також, щоб завершити процедури ліквідації комунальних підприємств Луцької міської ради, необхідно задовольнити майнові вимоги кредиторів, які надійшли у встановлені законодавством терміни та сплатити борги перед бюджетом. Усі ці заходи потребують коштів, яких ліквідаційних комісій не мають", - зазначено у відповіді.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.12.2017 14:30
Переглядів765
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг