Переїзд Луцького міськрайонного суду: що буде зі старими приміщеннями

Нове приміщення, у яке нещодавно частково переїхав Луцький міськрайонний суд, спершу призначалося для Волинського обласного суду, потім – для Луцького міського суду, а вже згодом – для міськрайонного.

Будівництво велося майже 13 років. Про це в інтерв'ю "Першому" розповів голова суду Микола Квятковський.

"До переїзду ми тіснилися у трьох приміщеннях, в неналежних для здійснення правосуддя умовах, бо ж громадяни елементарно не мали де присісти. Тепер ми маємо одне з найкращих приміщень в Україні, але воно поки не вміщає усіх суддів. Наразі у новому приміщенні суду працює 14 суддів, ще десятеро переїхали із будівель по вулицях Левчанівської та Шевченка у наше приміщення на Лесі Українки", – зазначив він.

Відповідно до плану будівництва, буде друга черга, відтак приміщення вміщатиме усіх суддів Луцького міськрайонного суду.

"Що стосується тих приміщень, звідки ми переїхали, то наскільки мені відомо, у будівлі на вулиці Сенаторки Левчанівської розташується територіальне управління судової адміністрації та судова охорона. На Шевченка, за попередньою інформацією, має бути службовий житловий фонд, бо є багато суддів, які довго працюють, але не мають власного житла", – розповів Квятковський.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.12.2017 17:07
Переглядів929
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг