Керівник Луцького міськрайонного суду розповів про "затягування" справ

Статистика свідчить, що Луцьким міськрайонним судом Волинської області розглядається близько двадцяти тисяч справ, з яких 70 % відсотків справ розглядаються у трьохмісячний строк.

Це не затягування чи тривалий розгляд справи, – пояснив "Першому" голова суду Михайло Квятковський.

Ще 20 % справ розглядають у межах шести місяців.

"Решта 10% – це окремі об'ємні, резонансні справи, які обговорює суспільство, які показують по телебаченню, і вони дійсно перебувають на розгляді тривалий час. Про них багато говорять, і складається враження, що це дійсно судова тяганина стосується кожної справи. Це не так. І це доводить статистика", – заявив суддя.

"Так, інколи трапляються справи, які розглядають роками, але усе залежить від поведінки учасників судового процесу. Багато хто зловживає: хвороби, неявки то представника, то захисника, то потерпілого, то обвинувачуваного... Об'єм розгляду справ, необхідність проведення багатьох процесуальних дій: призначення експертиз, витребування інших доказів, клопотання – це все затягує розгляд справ", – додав він.

Як пояснив Квятковський, це звичайна практика.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
16.12.2017 10:00
Переглядів649
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг