"Світ жінки – це родина, а чоловік – весь світ": у Луцьку говорили про дискримінацію жінок

Між чоловіками і жінками існує ворожнеча, немає достатньої співпраці, яка необхідна для того, щоб усім членам суспільства було комфортно.

Про це розповіла християнський сімейний психолог Альона Юхимчук в ефірі ток-шоу "Протилежний погляд Live" на телеканалі "Нова Волинь".

Зі слів Альони Юхимчук, проблема стосунків жінок і чоловіків є дуже давньою. У сучасному суспільстві між ними не вистачає співпраці, яка б забезпечила комфортне співіснування. Якщо звернутись до Святого Письма, то там чітко видно, що Бог створив чоловіка і жінку абсолютно рівними.

"Моя позиція полягає в тому, що потрібно навчитися поважати один одного", – зазначила вона.

Саме ця ворожнеча, на думку Альони Юхимчук, призвела до дискримінації прав жінок.

"Це і проблема сексуального насильства, домашнього, фізичного та емоційного насильства, проблема торгівлі людьми, проституції, порнографії... Але ми можемо їх вирішити", – вважає психолог.

Оксана Ярош, директорка ГО "Гендерний центр", професорка політології, зазначила, що існує проблема реалізації прав жінок у суспільстві.

"Оскільки суспільство розвивалося таким чином, що світ жінки – це родина, а чоловік – весь світ (такий був розподіл ролей), то на сьогодні там, де суспільно-політична реалізація жінки (кар'єра, вибори, топ-посади), вони є чоловічі... Якщо говорити про реалізацію жінки в суспільно-політичному контексті, тут є порушення прав. А порушення прав чи їх обмеження і називається дискримінацією", – розповіла Оксана Ярош.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.12.2017 21:10
Переглядів965
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг