Гендерна нерівність: страждають не лише жінки (відео)

У сучасному суспільстві проблема дискримінації за статевою ознакою стосується не лише жінок. Часто трапляються ситуації, коли порушуються і права чоловіків.

Про це говорилив ефірі ток-шоу "Протилежний погляд Live" на телеканалі "Нова Волинь".

Як розповіла християнський сімейний психолог Альона Юхимчук, одне із порушень, трапляється надзвичайно часто, можна спостерігати під час розлучення, коли в 98 % випадків діти залишаються з матір'ю.

"Це стереотип, і так не має бути. Чоловік і жінка обоє беруть участь у вихованні дітей. Інша справа, що не завжди вони знаходять спільну мову", – зазначила Альона Юхимчук.

Такої ж думки дотримується і директорка ГО "Гендерний центр", професорка політології Оксана Ярош. Вона вважає, що такий стан речей є несправедливим.

Окрім того, в суспільстві вкорінилися стереотипи, відповідно до яких як жінки, так і чоловіки повинні відповідати якимось вимогам, мати "жіночі" і "чоловічі" якості.

"В нас чоловік – мачо, машина для заробляння грошей, він завжди успішний і в нього має бути "набір". Якщо він з цим "набором" не справляється, значить він неуспішний. І далі виходить інша цифра: суїцидальні випадки (самогубства) – це здебільшого чоловіки. Це більше 80 %", – розповіла директорка ГО "Гендерний центр".

Чоловіки, зі слів Оксани Ярош, страждають від гендерних стереотипів не менше, ніж жінки.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
16.12.2017 17:00
Переглядів680
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг