#споживач. Які права має споживач, якщо купує річ, що була у використанні?

Щодня ми укладаємо десятки угод. Наприклад, купуючи товари в магазині, відвідуючи перукарні чи користуючись громадським транспортом. Як споживачі ми набуваємо певних прав та обов'язків. Часто незнання цих правил призводить до конфліктів, непорозумінь чи навіть ошуканства. Наша обізнаність дозволить підвищити якість послуг та споживацьку культуру. Тому ІА "Конкурент" вирішило започаткувати рубрику #споживач, де за допомогою управління захисту прав споживачів головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, відповідатиме на поширені питання. Свої питання та пропозиції просимо надсилати за адресою:editor@konkurent.in.ua.

Які права має споживач, якщо купує річ, що була у використанні?

Щодо купівлі товарів, які вже використовувалися, то тут закон повністю на боці продавця. Повернути комісійний товар можна лише за згодою продавця.
Якщо ж ви купуєте якісь електронні ґаджети – планшети, мобільні телефони, які вже були у використанні, обов'язково перевірте серійний номер ґаджета, так званий IMEI. Він зазвичай знаходиться під задньою кришкою пристрою. Або можете набрати на телефоні "*#06#". Потім заходите на сайті Українського державного центру радіочастот. Вводите ваш код. І якщо він не в чорному списку, можете його купувати.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
18.12.2017 10:00
Переглядів779
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг