"Укрспирт" експортує в Німеччину першу партію луцької горілки

Державне підприємство "Укрспирт" відправить до Німеччини першу партію продукції Луцького МПД. Віднедавна тут запустили нову лінійку продуктів, якість яких дозволяє постачати на експорт у країни ЄС.

Про це повідомляється на сайті підприємства.

"Завод почав працювати, горілчане виробництво відновило роботу. Вже є перші клієнти – лучани, які знають, що завод був і залишається флагманом спиртової галузі Волині. Буквально з лінії продукція піде в магазини. Я дуже гордий, що цей виробничий майданчик є власністю ДП "Укрспирт". Уже підписані договори з дистрибюторами. Продегустували продукцію і іноземні фахівці, підтвердивши її бездоганну якість. Сьогодні перші машини поїдуть у Німеччину", – розповів керівник ДП "Укрспирт" Юрій Лучечко.

Керівник ДП "Укрспирту" акцентував на унікальності підприємства у Луцьку, якому вже понад 100 років.

На луцькому підприємстві планують випустити 200 000 пляшок на внутрішній ринок і 20 000 – на експорт у Німеччину.

Зі слів керівництва, уже три місяці завод працює на 100 %. Працює і спиртове виробництво і горілчане. Використовується власний спирт для виробництва горілки українських торгових марок.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
19.12.2017 10:31
Переглядів680
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг