На "Луцьктеплі" – фінансовий колапс

На ДКП "Луцьктепло" арештовані повністю усі рахунки підприємства, держвиконавцем списані всі кошти з рахунків, а підприємство не має жодної гривні.

Попри негаразди, які мало підприємство, за поточний рік їм вдалось врегулювали зобов'язання із ДК "ГАЗ України". Про це сказала директор ДКП "Луцьктепло" Валентина Малютіна 22 грудня під час сесії Луцькради.

"Попри видану судом ухвалу на наші неодноразові звернення, держвиконавець їх ігонорує. Ми отримуємо відписки і смайлики. 20 числа списані 3 млн грн, ми зараз не маємо жодної гривні, якою ми можемо розпоряджатись. Всі рахунки 100 % заблоковані. Пального, дай Боже, аби вистачило на свята, коли будуть аварійні ситуації", – розповіла Валентина Малютіна.

Вона сказала, що вже не знає, куди і до кого звертатись за допомогою у цій ситуації.

В.о. міського голови Григорій Пустовіт сказав, що Луцькрада робить все, що в її повноваженнях, виділяє кошти на підтримку підприємства.

Депутат Юлія Вусенко поцікавилась, який план дій має міська рада у вирішенні цього питання.

"Сьогодні зроблено виклик всій громаді. Називається так, що ми примусимо робити все, що хочемо. За цим всім стоїть політика", – сказав Григорій Пустовіт.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.12.2017 11:11
Переглядів610
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
13:05
22.12.2017
Юродивий
Щось Пустовіт так і не сказав, що робити
останні новини
23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг