В ЛНТУ відкриють нову спеціальність

Невдовзі у стінах Луцького національного технічного університету відбудеться презентація нової спеціальності.

Зокрема, вже у 2018-му році на кафедрі української та іноземної лінгвістики Луцького НТУ розпочнеться набір на спеціальність "035 - Філологія (прикладна лінгвістика)", – розповіли "Конкуренту" в прес-службі університету.

Під час презентації ректор ВНЗ Петро Савчук й завідувач кафедри української та іноземної лінгвістики Оксана Смаль розкажуть про унікальність та переваги нової дисципліни.

Повідомляють, що стажування студентів відбуватиметься не лише в Україні, а й у відомих закордонних університетах.

"Поряд із вивченням двох іноземних мов (англійської та німецької) та лінгвістичних дисциплін, студенти отримують підготовку в області нових комп'ютерних технологій, що значним чином розширює їх можливості працевлаштування у порівнянні з випускниками інших спеціальностей, як філологічних так і технічних", – ексклюзивно повідомила завідувач кафедри української та іноземної лінгвістики Оксана Смаль.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
23.12.2017 17:00
Переглядів5923
Коментарів4
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
03:40
26.12.2017
АНАТОЛІЙ
А ви в курсі,який професорський склад у вузі -сміхота, розумних викладачів би познаходили спочатку, а то студент на пари не ходить,не цікаво зовсім(з групи ходить 4-5 чол),але сесію здають усі,як? думаю і ректор в курсі, а студенти так чекали,що новий ректор поміняє цю систему.Невже викладачі не задумуються, що взавтра студент не піде ,а піде в КПІ і т.д
09:51
24.12.2017
Викладач
А що тут хорошого? Розмиваються поняття класичого і технічного вузу: одні і ті ж спеціальності, які не відповідають профілю вузу, ті самі викладачі, оскільки своїх кадрів політех немає, і буде запрошувати з СНУ....і кого в результаті випускатимуть?і чим думає МОН коли приймає такі рішення?
23:59
23.12.2017
А де спеціалістів найдете?
09:32
24.12.2017
Наталя
0
2
так є можливість переманити )
останні новини
23-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг