Луцьк новорічний: у скільки обійшлися прикрашені ялинки (фото)

На прикрашання гірляндами та іграшками семи ялинок у Луцьку з бюджету запланували 183 567, 91 грн. На їх освітлення виділили 500 тисяч гривень комунальному підприємству "ЛЕТП – Луцьксвітло".

Про це пише Мая Голуб для видання "Ні корупції!"

Раніше на засіданні бюджетної комісії Луцькради йшлося про 600 тисяч гривень на прикрашання ялинок міста. Однак сума виявилася більшою.

У Луцькраді у відповіді на запит зазначили, що витрати запланували на прикрашання трьох ялинок на Театральному майдані, однієї ялинки біля приміщення Луцької міської ради, ще одну вирішили прикрасити на бульварі Дружби Народів біля приміщення ЖКП № 2, одну ялинку біля дитячого ігрового містечка, ще одну – на перетині проспектів Молоді-Відродження. Також ялинки ввечері освітлюватимуться гірляндами на проспекті Волі на пішохідному переході біля Центрального універмагу, біля бібліотеки та біля пам'ятника Тарасу Шевченку.

У передбачені 183 тисячі 567 гривень на прикрашання ялинок входить придбання 186 нових іграшок, 5 світлодіодних сніжинок та 100 шт. мішури білого кольору. Вартість іграшок – 45 367,74 грн з ПДВ. Також у цьому списку – гірлянди і світлодіодні лампи для заміни ламп, що вийшли з ладу (кількість 466 одиниць).

Також у відповіді йдеться, що cтарі та деякі нові іграшки, а також старі гірлянди з новими лампочками розміщуватимуться на ялинках по мікрорайонах міста.

Також гірлянди планують монтувати на конструкціях янголів над стендом Героїв Небесної сотні та загиблих захисників України на Театральному майдані.

На облаштування святкового містечка, включаючи новий Різдвяний вертеп, нові банери та вхідну арку на вході до головної ялинки, передбачено 61 456,18 грн.

На Театральному майдані головними ялинками є вже три прикрашені, "засвічення" яких відбулось 19 грудня.

По центру встановлена фігура собаки, що тримає фоторамку з написом 2018. Поставили також сніговика з мітлою.

Мало? Ще кілька тисяч на свято

Також у Луцькій міській раді зазначили, що між КП "ЛЕТП – Луцьксвітло" та ТзОВ "Гранд Болівар" укладено договір на виготовлення новорічної ілюмінації-світлодіодної каркасної інсталяції – ялинкова куля – на суму 195 728, 23 грн. На транспортування цієї кулі та встановлення буде укладена додаткова угода.

Між КП "ЛЕТП – Луцьксвітло" та ТОВ "ЛЮМ'ЄР УКРАЇНА" ведуться перемовини про виготовлення конструкцій світлових арок. Орієнтовну вартість оцінюють у 150 тисяч гривень.

А на звукове обладнання для трансляції колядок і щедрівок на Театральному майдані в міському бюджеті міста передбачено 115 тис. грн.

Також у відповіді на запит додали, що окремого кошторису на оформлення Театрального майдану не передбачалось, оскільки там виконуються роботи різними організаціями, одні з яких мають допуски до електротехнічного обладнання і працюють з ним, інші – ні. Угоди різні, відповідно до профільної діяльності, розрядів та кваліфікації персоналу підрядних підприємств, з урахуванням вартості їхніх машин і механізмів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
26.12.2017 13:30
Переглядів781
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг