#Сім_сорок: "з НР, короче"

Новий рік – це те свято, з яким можуть вітати і на третій день після бою курантів. Як же це весело – засипати друзів і незнайомців якимись яскравими гіфками чи картинками у Facebook. Писати "з НР" і відправляти 100500 користувачам, аби "від щирого серця" привітати усіх своїх друзів. Вони ж однозначно чекають на привітання. Так, чекають, але не на привітання, яке складається з трьох букв чи стандартної картинки, якою всіх вітають 5 років підряд! Агов, а де креативність і щирість?

У чому полягає складність написати "З Новим роком", якщо дійсно кортить привітати сотні друзів? Так же значно приємніше і святковіше, чи не правда? Новорічного духу "з НР" однозначно не додає – варто зізнатися, то може треба вітати знайомих людей щиріше?

Це я все веду до того, що отримати найлаконічніше привітання з Новим роком від десятка незнайомих людей це як "слухати китайське радіо" – ні настрою не додає, ні якоїсь приємності.

Давайте домовимося, що наступного року будемо щирішими, припинемо байдуже нагадувати про себе короткими вітаннями, а станемо ближчими – свідомо і від душі вітатимемо друзів теплими словами, які зможуть зігріти, здивувати та навіть окрилити.

З Новим роком, друзі!

А від скількох людей ви отримали таке привітання? =)

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

Автор:Валентина МЕЛЬНИК
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
02.01.2018 07:40
Переглядів573
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
09:43
02.01.2018
Фейсбушник
Мені цю картинку десь 10 чоловік прислало
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг