Депутатка Луцькради Тетяна Янчук отримала нову посаду

Депутатка від фракції "УКРОП" у міській раді Тетяна Янчук отримала підвищення в департаменті соцполітики.

Тетяну Янчук перевели на посаду заступника департаменту соціальної політики Луцькради. Ідеться в розпорядженні Луцького міського голови.

Тетяну Янчук перевели з 2 січня 2018 року на посаду заступника директора департаменту соціальної політики Луцької міської ради з посади начальника відділу персоніфікованого обліку департаменту соціальної політики, як переможця конкурсу з посадовим окладом згідно зі штатним розписом та присвоїли 9-й (дев'ятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування.

"Установити заступнику директора департаменту соціальної політики Луцької міської ради Янчук Т.П. надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років", - ідеться в розпорядженні.

Читайте також: ДЕПУТАТ ЛУЦЬКРАДИ ОТРИМАЛА НОВУ ПОСАДУ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
06.01.2018 11:47
Переглядів833
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:52
06.01.2018
мама
бо вона укропка,а вони своїх тягнуть
15:11
06.01.2018
Свідомий
Цікаво чи то в цеї панянки якісь особливі привілеї, особлива індульгенція чи особливі таланти, але так стрімко кар'єру в міській раді ще ніхто не робив
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг