Будувати сортувальну лінію в Луцьку хочуть львів'яни та вінничани

Сортувальна лінія в селищі Муровані Курилівці
Фото: Барський машзавод

Компанії "Хаммель-Україна" та ПрАТ "Барський машинобудівний завод" хочуть побудувати в Луцьку сортувальну лінію за 6 мільйонів гривень.

Термін подання пропозицій закінчився 9 січня о 10 годині. Нині триває перевірка їх документації вимогам організатора тендеру. Замовником є департамент житлово-комунального господарства Луцькради. Гроші на придбання лінії заплановані у міському бюджеті. Сума може бути знижена завдяки аукціонній процедурі.

У технічних вимогах до учасників тендеру замовник просить поставити лінію потужністю 12-15 тонн твердих побутових відходів на годину, не менше, аніж 50 тисяч тонн у рік.

Принциповою здатністю обладнання має бути можливість його використання для змішаних відходів, що мають високу насипну щільність. Учасник має надати докази успішного досвіду використання аналогічного обладнання, що пропонується при сортуванні змішаних відходів (побутового сміття) для даної закупівлі. Фотоматеріали та відгуки про роботу обладнання для сортування змішаних ("мокрих" та "сухих") твердих побутових відходів. Сортувальна лінія має надійти до 1 червня 2018 року. Вона має розподіляти тверде побутове сміття на наступні фракції: дрібна фракція (механічний відбір) до 50 мм (органічні та інертні матеріали), чорні метали (механізований відбір), ПЕТ-пляшка (4 фракції), скло (2 фракції) макулатура (2 фракції); кольорові метали, плівка (2 фракції), інші матеріали (2 фракції).

Довідково:

ТЗОВ "ХАММЕЛЬ-УКРАЇНА" з Львівської області. Її засновниками є Василь Кушинський та АСТОРІЯ КАПІТАЛ ГРУП ГМБХ зі Швейцарії. Статутний фонд — 86,9 тисяч гривень. Основний вид діяльності — діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

ПРАТ "БАРСЬКИЙ МАШЗАВОД" з Вінницької області. Кінцевим власником є Лук Геннадій Ілліч. Основний вид діяльності — виробництво машин і устатковання для виготовлення харчових продуктів і напоїв, перероблення тютюну. Статутний капітал — 205497 гривень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
09.01.2018 11:10
Переглядів1989
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
09:00
19.01.2018
Богдан
Тендер відбувся вчора. Хаммель дав нижчу ціну на 110 тисяч.
12:08
09.01.2018
Ігор
У Львові нехай будують.
11:31
09.01.2018
Василь.
Раніше це пропонували зробити підприємці за власні гроші .
останні новини
23-10-2018 22-10-2018 21-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг