Вийшла книга про таємниці життя "топ-волинян" (фото)

Вийшла книга про відомих волинян сучасності.

Творці газети "Твій вибір" і сайту "Т1. ua Твій портал" видали збірку інтерв'ю "Топ-волиняни". У книзі ви знайдете відверті розмови з найбільш авторитетними людьми Волині. У щирих інтерв'ю із земляками дізнаєтеся про їхнє життя, діяльність та досягнення.

Герої збірки – представники інтелігенції, культури, церкви, медицини, учасники АТО, волонтери, державні діячі, керівники підприємств, спортсмени та інші поважні люди. Саме вони є обличчям нашого краю, тими, кого шанують і поважають, тими, на кого варто рівнятися. Видатні волиняни розповідають про власний життєвий шлях, світоглядні позиції та секрети успіху, розкривають свій внутрішній світ.

"Топ-волиняни" – не рейтинг. Видавці книги не визначали, хто більше чи менше достойний, адже всі особистості багатогранні та зробили вагомий внесок у розвиток нашого краю та країни. Персонажів для збірки інтерв'ю допомагали вибирати люди, надсилаючи велику кількість анкет, розміщених в обласних тижневиках.

Це друге видання "Топ-волинян", яке доповнює попереднє, видане 2012 року. Проте і ця, оновлена та доповнена книга, не зуміла вмістити інтерв'ю зі всіма особистостями, вартими уваги. Тому з ними читача познайомлять у майбутніх виданнях "Топ-волинян".

Придбати книгу можна у редакціях газети "Твій вибір" (Луцьк, просп. Соборності, 11а), газети "Вісник" (Луцьк, просп. Перемоги, 15), а також у книгарнях Луцька:

  • "Дім книги" (вул. Конякіна, 37а)
  • "Дім книги" (просп. Волі, 3)
  • "Знання" (просп. Волі, 41)
  • "Освіта" (просп. Волі, 8)
  • "Руніка" (вул. Конякіна, 14)
  • "Лелія" (просп. Перемоги, 13)
  • "Лідер+" (вул. Генерала Шухевича, 3)
  • "Бегемот" (вул. Лесі Українки, 35).
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
19.01.2018 08:45
Переглядів1232
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг