#Сім_сорок. Людина – звір

Не можу назвати себе палкою зоозахисницею, проте нереально залишатись байдужою, коли бачиш фото понівечених петардами тварин. Це ж яким нелюдом потрібно бути, щоб прив'язувати їх до живих істот???

Людина – найстрашніший звір. На жаль, це не афоризм. Якщо тварина убиває, то тільки заради їжі або у разі небезпеки. Людина ж може позбавити життя просто так, заради розваги. От тільки не розумію, звідки стільки жорстокості у дітей і невже вони справді отримують задоволення від таких "розваг"? Невже не страшно усвідомлювати, що беззахисна тварина через тебе помиратиме у страшних муках?

Запровадження кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами – рішучий крок. Проте де шукати тих малолітніх порушників із нездоровою психікою і хворобливим світоглядом? Та й не віриться, що хтось буде заморочуватись через якогось приблудного пса з розірваною пащею…

Ми пишемо петиції про загрозу від безпритульних тварин, які бігають вулицями міста, звертаємось у служби для їх відлову, адже вважаємо їх небезпечними. Хоча насправді боятися треба не собак, а підростаючих моральних відморозків, для яких насильство і жорстокість – норма поведінки, а межі дозволеного і забороненого взагалі відсутні.

Якщо їх не зупинити сьогодні, то завтра може бути пізно. Батьки, вчіть дітей людяності! Ми ж не звірі...

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

Автор:Ліна Королевська
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
12.01.2018 07:40
Переглядів633
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг