Луцькі жеки жадають на 40% підняти тариф на свої послуги

Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій не відшкодовують фактичних витрат, які несуть житлово-експлуатаційні підприємства по обслуговуванню житлового фонду. Тож організації стверджують, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у збиток. Вони просять виконавчий комітет Луцької міської ради змінити тарифи, прийнявши відповідне рішення.

У проекті рішення про коригування цін, який оприлюднений на сайті міської ради, йдеться, що зросли витрати на виплату зарплати, оплату енергоносіїв та послуг з дератизації та дезінсекції.

"Скориговані тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для будинків зростуть в середньому до 40% та будуть введені з 15.02.2018", - йдеться у пояснювальній записці до проекту рішення виконавчого комітету. Наголосимо, що це поки що проект і рішення ще не прийняте. Найближче засідання виконкому заплановане у 20-тих числах січня.

У записці також зазначено, що інформацію про скориговані тарифи жеки донесли до мешканців, розмістивши на інформаційних стендах у під'їздах будинків/біля них, на офіційному веб-сайті Луцької міської ради в розділі "оголошення" та в газеті Луцький замок.

Ось так на сайті міської ради сповістили про підняття цін

Ознайомитися із пропозицією щодо змін тарифу по кожному з будинків можна за посиланням.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
12.01.2018 21:00
Переглядів1239
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:27
14.01.2018
Ірина
О , то я буду вимагати, щоб не пилюку здіймали мітлою в під'ізді, а щоб мили, як належить!!! Під'ізд жахливий, ремонт не робили??? За що платити? Двір замести не можливо, бо суцільне болото. Підніміть лише тарифи, то не отримаєте, і те що платили.
11:37
14.01.2018
Віталій
За такі послуги , які надають жеки , а особливо жек № 3 в Луцьку , то забагато і тих коштів , за які платтять мешканці , а жеки належно не виконують свої функції .
10:37
15.01.2018
майбутнє Луцька
0
0
Шановний Віталій ! Підпишіть петицію Ковальчука В.В. на сайті Луцької міської ради.
останні новини
17-10-2018 16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг