У Луцьку затвердили план боротьби з корупцією

У Луцькій міській раді затвердили план заходів щодо запобігання корупції на 2018 рік.

Відповідне розпорядження підписав секретар Луцької міської ради, в.о. міського голови Григорій Пустовіт.

Перелік заходів чималий. Зокрема для посадових осіб місцевого самоврядування організують навчання щодо законодавчих засад запобігання корупції. Також відбуватимуться заняття щодо плдання декларацій про доходи. Контролюватимуть і вчасне та чесне заповнення декларацій.

Осіб, які претендують на посади у місцевому самоврядуванні, перевірятимуть. А також стежитимуть за дотриманням усіма працівниками поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, Етичного кодексу тощо.

Усі звернення громадян щодо причетності працівників органу виконавчої влади, а також керівників підприємств, установ, організацій та закладів, що є у міській комунальній власності, до вчинення корупційних правопорушень детально розглядатимуть.

Кількість безпосередніх контактів громадян і представників юридичних осіб з працівниками виконавчих органів міської ради зменшуватимуть, зокрема шляхом застосування інноваційних технологій, що забезпечують підвищення рівня об'єктивності та прозорість ухвалення рішень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
13.01.2018 12:40
Переглядів556
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг