У луцькій художній школі відремонтували виставкову залу (фото)

Директор КЗ "Дитяча художня школа" Іван Гаврилюк зауважив, що своїми силами намагаються підтримувати навчальний заклад, покращувати матеріальний стан. Проте, суттєвих ремонтів самостійно зробити не можуть.

У 2017 році з бюджету було виділено 490 тисяч гривень на ремонт виставкової зали. Навчальний заклад потребував такого приміщення, – інформує прес-служба Луцької міської ради.

Залу відремонтували за два місяці. Нині це універсальне приміщення, де окрім представлення експозицій, можна проводити навчання, наукові семінари, конференції.

Цьогоріч також у планах міськради ремонт концертного залу у "Луцькій музичній школі № 1 імені Фридерика Шопена", добудова приміщення "Луцької музичної школи № 3".

До слова у КЗ "Дитяча художня школа" навчається 600 дітей. Це один з найбільших навчальних закладів естетичного виховання дітей в Україні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.01.2018 15:47
Переглядів614
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-08-2018 14-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг