Міськвиконком змусили переглянути тарифи на послуги "Луцьктепла"

Антимонопольний комітет рекомендував виконавчому комітетету Луцької міської ради та ДКП "Луцьктепло" знизити тарифи на теплову енергію, послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води.

Про це повідомляє прес-служба Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

До Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України звернулася Луцька міська рада щодо погодження проекту рішення виконавчого комітету Луцької міської ради "Про тарифи на послуги, що надаються ДКП "Луцьктепло".

За результатами аналізу проекту рішення, антимономольники виявили недотримання виконкомом Луцькради та ДКП "Луцьктепло" вимог законодавства України. Тож виконавчому комітету рекомендували привести розрахунок тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води відповідно до вимог нормативно-правових актів України.

Тарифи на теплову енергію знизилися для всіх категорій споживачів: для населення на 23,25 грн/Гкал (з ПДВ), бюджетних організацій – на 29,80 грн/Гкал (з ПДВ), інших споживачів – на 29,80 грн/Гкал (з ПДВ), релігійних організацій на 14,06 грн/Гкал.

Загальний економічний ефект від вжитих заходів склав 16,6 млн грн, тобто на таку суму мешканці та бюджетні організації Луцька сплатять менше коштів за фактично отримані послуги в опалювальний сезон 2017-2018 років.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.01.2018 17:20
Переглядів788
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:56
22.01.2018
Оксанка
Ага) самі просили про ефект забезпечити а тепер пропіарились про роботу
останні новини
18-08-2018 17-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг