Розповіли про додаткові умови для здачі ЗНО-2018

Випускники, які потребують додаткових умов для здачі ЗНО у 2018 році, будуть повністю ними забезпечені.

Про це у стінах Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти у вівторок, 23 січня, розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Так, цьогоріч УЦОЯО буде вперше проводити апробацію з української мови для осіб з важкими вадами зору шрифтом Брайля. Такі люди будуть реєструватися одразу на додаткову сесію, адже для них будуть окремо друкувати зошити.

"Минулого року, як і цьогоріч, для людей із легшими вадами зору, які потребують збільшення шрифту, вони також будуть брати участь у додатковій сесії, надрукують зошити 16-м шрифтом і вони будуть мати подовжений час виконання завдань", зауважила директорка ЛРЦОЯО.

До того ж, за словами Лариси Середяк, УЦОЯО гарантує переклад тестових завдань 6-ма мовами нацменшин.

А якщо учасник ЗНО потребує якихось додаткових умов, пов'язаних із медичними показниками – це слуховий апарат, мова жестів, складання ЗНО на першому поверсі закладу чи заїзд через пандус (за умов ДЦП), при реєстрації на ЗНО про це необхідно дати помітку і прислати оригінал медичної довідки, яка підтверджує, що потребується створення таких додаткових умов.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.01.2018 11:20
Переглядів922
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
11:45
24.01.2018
Гандзя
так і повинно бути. і не потрібно з цього робити подвиг. це ж елементарне забезпечення нормальних умов
останні новини
16-08-2018 15-08-2018 14-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг