"Без свідомих людей не буде розвитку ні міста, ні країни", – Андрій Покровський

Засновник Громадянського Руху "Свідомі", бізнесмен і депутат Андрій Покровський розповів, для чого створили таку платформу і закликав свідомих громадян приєднуватися до команди.

Без свідомих та активних людей не буде розвитку ні міста, ні країни, – переконаний він.

"У бізнесі я досяг багато. Відвідав багато країн. Маю можливість жити і працювати в будь-якій з них. Але я не хочу, щоб мої діти, наші громадяни покидали свої домівки і шукали кращої долі за кордоном.

За час своєї бізнесової діяльності та депутатства я зрозумів, що успішну країну, успішне місто можна побудувати лише самим, об'єднавшись з іншими свідомими та відповідальними людьми. Я впевнений, що таких людей-однодумців багато. Саме тому ми з колегами створили Громадянський Рух "Свідомі", – заявив Андрій Покровський.

Не можна жалітися на негаразди і сподіватися, що хтось упорядкує державу чи рідне місто. Треба єднатись та брати відповідальність на себе, – переконаний депутат.

"Громадянський рух "Свідомі" – це не тимчасовий проект. Це платформа для відповідальних людей, що єднаються для розвитку рідного міста. Це об'єднання, в основу якого закладені чіткі принципи, що базуються на основі загальнолюдських цінностей: відповідальність, активність та дієвість, орієнтація на успіх, самодостатність, економічний добробут та патріотизм, толерантність", – розповів Андрій Покровський.

Засновник руху має на меті об'єднати інтереси тисяч свідомих і відповідальних лучан, допомогти спрямувати енергію на розвиток міста.

У Громадянському русі "Свідомі" передбачається 3 рівні членства: прихильник, учасник, лідер.

"Бачиш себе частиною нашої команди? Заповнюй анкету на нашому сайті! Приєднуйся до команди однодумців Громадянського Руху "Свідомі"! Свідомі громадяни – успішна країна!" – закликає Андрій Покровський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКУ МОЛОДЬ ВЧИЛИ РОЗВИВАТИ СВОЄ МІСТО (ФОТО)

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.01.2018 20:30
Переглядів1244
Коментарів5
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:12
28.01.2018
Місто
Шановний лучанин , якщо ти бачиш в проектах тільки бізнес Покровського то ти глибоко помиляєшся . Думаю що ці пооекти відібються через років 10 як мінімум , позитив че те що там величезна соціальна складова починаючи від благоустрою Сппалаівки памятника Кузьми споотмайданчиків ялинки іблагоустрою біля Променя . Назвіть в місті бізнесмена який так працює . Є "срібні лелеки ' є мікрорайони житловоі забудови і що? Оце чистий бізнес.
00:05
27.01.2018
лучани
Поки розвивається тільки Покровький, а місто загниває.Кому ви вірите..
13:51
27.01.2018
Віктор
2
0
Відкрився Промінь, зробили Сіті Парк, запустили програму Округи без депутатів для підтримки лучан, Покровський багато зробив за рік для міста! Якби кожен так зробив Луцьк був зовсім іншим!
21:45
24.01.2018
Вірянин
Дуже крутий логотип, лайк лише за це! Назва сама собою)
21:09
24.01.2018
Анна
От дивлюсь і вірю чоловіку! Є така риса, яка захоплює. Молодець.
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг