З 1 березня у Луцькраді посилять пропускний режим

З 1 березня буде дещо посилено пропускний режим у приміщенні Луцької міської ради.

Вже видане відповідне розпорядження виконувача повноважень міського голови, затверджені заходи, у яких вказано, що потрібно зробити. Для цього є фінансовий ресурс, проведено робочі наради, створено робочі групи, які займаються цим питанням, – інформує прес-служба Луцької міської ради.

Заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич акцентував на тому, що пропускний режим буде максимально ліберальний, без обмежень, але він буде дещо впорядкований.

Із його слів, будуть встановлені система керування доступом до міської ради, певні кодові замки, всіх працівники забезпечать відповідними картками. Люди, які будуть приходити до міської ради, матимуть можливість залишити свої речі у камерах схову перед входом. Тобто система заходів продумана, напрацьована і вже у стадії реалізації.

"Цього вимагає оперативна обстановка. Є інформація, що певні сили мають завдання щодо дестабілізації роботи органів влади у місті Луцьку, ми маємо це попередити і просимо поставитися з розумінням до тимчасових незручностей", – сказав Юрій Вербич .

"Хто бував у Київській, Вінницькій міських радах, бачили, що такий пропускний режим там уже налагоджений. Це не є відгородженням від громадян, а впорядкуванням доступу до органів державної влади, органів місцевого самоврядування", додав виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.01.2018 14:33
Переглядів517
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
15:37
30.01.2018
Той, хто бував
У Любліні, на який ви всі молитеся, і міські гроші на обмін досвідом витрачаєте, такого немає. хапуги!
останні новини
15-08-2018 14-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг