Луцькрада не змінила цільового призначення земельної ділянки на Привокзальній

Земельній ділянці, що на Привокзальній, 12, не змінили цільове призначення для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Нині ця земельна ділянка має цільове призначення "для будівництва та обслуговування виробничих приміщень". Про це йшлося 31 січня на засіданні сесії Луцькради.

Клопотання щодо зміни цільового призначення надійшло від ТзОВ "Спектр центр", яке зобов'язалось збудувати на цій ділянці, окрім житлового будинку, спортмайданчик та іншу інфраструктуру.

Депутат Павло Данильчук сказав, що ця забудова "заходитиме" на санітарно-захисну зону залізниці.

"Проблеми отаких ділянок, які роками стоять захаращені і в яких потім міняються цільові призначення, і вони забудовуються", – сказав депутат.

Він додав, що цю ділянку можна було б використати з іншою ціллю. Наприклад зараз шукають, куди перенести "Старий ринок". На думку депутата, підприємцям можна було б запропонувати ту ділянку на Привокзальній, щоб вони розбудували сучасний ринок і парковки.

Втім проект рішення про зміну цільового призначення землі депутати не підтримали.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
31.01.2018 12:18
Переглядів541
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
12:50
31.01.2018
Вже на дні
данильчук - ім.бі.цил !!! Вивезіть вже його десь...
останні новини
18-08-2018 17-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг