#Cім_сорок: індійські нетрі в Луцьку

Скільки не писали про сміття на вулиці Гнідавській - все марно, і навіть чарівна сила Фейсбуку не допомогла, бо віз і нині там.

Відтак поблизу Синагоги, неподалік історико-культурної частини міста розкинувся полігон з будівельних відходів. В цю купу сміття хтось додумався викинути зламаний унітаз і чомусь думаю, що це тільки початок. Ймовірно, що згодом до унітаза доєднаються старі канапи, шпалери, підгузки та інші відходи, бо наші люди по-іншому, очевидно не звикли.

На жаль це вже вкорінилось у свідомість більшості людей: Подумаєш, викину туди своє сміття, там же воно й так лежить. Подумаєш, що поблизу проїжджої частини, у всіх на виду, біля житлового будинку – тож не біля мого…

Я вже мовчу за інше сміття, яке валяється під ногами і добре, якщо погода не вітряна і воно не літає, як перекоти-поле вулицями міста.

Не особливого шарму місту додають дерев'яні сарайчики, прибудови, які виконують незрозуміло які функції. Їх ніби й демонтовують час від часу, але наші люди знаходять інші способи захаращувати територію – то гори щебеню серед вулиці, то якісь дошки накриті поліетиленом, то от гори будівельного сміття та інше. Особливо багато мотлоху, сарайчиків і стихійних сміттєзвалищ на місці напівзруйнованих будинків – у Старому місті.

І яке перше враження чи асоціації викличе у гостей міста побачене? – хіба що з індійськими нетрями…

Автор:Юлія Остапович
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.02.2018 07:40
Переглядів654
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг