Тарас Яковлев та Григорій Пустовіт розповіли, коли відбудуться вибори у Луцьку

Радник голови Волинської ОДА Тарас Яковлев та секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт спрогнозували, коли ж відбудуться вибори міського голови Луцька.

Про це вони розповіли в прямому ефірі суспільно-політичного ток-шоу Волині "Протилежний погляд LIVE" у п'ятницю, 2 лютого.

"Я сподіваюся, що вибори відбудуться якомога швидше. На це сподівається все місто, на це сподівається наша громада. Але ви бачите, яка ситуація. Фактично постійний комітет Верховної Ради, який очолює Сергій Власенко, прийняв рішення провести вибори в вересні місці. Але ВР не спромоглася навіть це питання внести в порядок денний. На сьогодні ми бачимо незацікавленість провладної коаліції, тих людей, які сьогодні нам опонують по суті, незацікавленість взяти участь у виборчій кампанії, незацікавленість взяти й позмагатися своїми програмами. Я думаю це тому, що в них відсутній кандидат", – висловив свою позицію Григорій Пустовіт.

Своєю чергою, Тарас Яковлев вважає, що прогнози – діло невдячне.

"Особисто я не можу сказати, коли ці вибори будуть відбуватися. Однак я підтверджую, що для міста це дуже важливо. Чим швидше вони відбудуться, тим краще буде для міста. Стосовно певних затягувань. Тут важко говорити, що хтось у нас в цьому безпосередньо винний. Я хотів би нагадати як готувались документи на передачу у Верховну Раду, щоб вона таки ці вибори призначила. Якщо Микола Ярославович помер 3 лютого, то в кінці травня, чи на початку червня, не пам'ятаю, тільки був переданий повний пакет документів у ВР щоби таки рішення могло бути прийнятим. Тобто Луцька міська рада це орган набагато менший, набагато менш бюрократичний, він декілька місяців затягнув цей процес, Григорій Олександрович, ви про це дуже добре знаєте. Але чомусь міська рада на той час не спромоглась цього зробити і зробила це трошки довше, по-моєму за 3,5 місяці. І говорити після цього, що тепер затягує ВР – так, можливо, певні бюрократичні процеси надають можливість це зробити, але це є колективна, скажімо, відповідальність, або, можливо, безвідповідальність", – зауважив Тарас Яковлев.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
02.02.2018 19:30
Переглядів1071
Коментарів5
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:56
02.02.2018
Лучанин
Врєменщики кажуть , що виконують програму прийняту ще при Романюку .Газета "Луцький замок " мала іі надрукувати .Отож , давайте іі контролювати .
21:50
02.02.2018
Виборець
Обоє --РЯБОЄ !
21:14
02.02.2018
лучанка
то коли ж? ніхто відповіді так і не дав. Місто без влади...
21:07
02.02.2018
Юродивий
Обоє рябоє. Що одні тягнули, що інші зараз тягнуть.
19:45
02.02.2018
цікавий
а вони побилися в програмі хоч? Скажіть, що так
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг