Тарас Яковлев назвав, кого підтримуватиме на виборах у Луцьку

Радник голови Волинської ОДА Тарас Яковлев розповів, яку політичну силу підтримуватиме на виборах у Луцьку.

Про це він розповів у прямому ефірі суспільно-політичного ток-шоу Волині "Протилежний погляд LIVE" у п'ятницю, 2 лютого.

"Говорити за когось – це не зовсім коректно. Має людина сама для себе таке рішення приймати , а говорити мені – це не зовсім буде правильно. Стосовно політичної сили, то я не є партійною людиною і на сьогодні я цим пишаюсь. Можливо, я своє рішення в подальшому зміню, але на сьогодні я не підтримую жодної політичної сили. Мені дуже імпонувала позиція цього плану Миколи Ярославовича Романюка, який теж не був у жодній політичній партії і представляв громаду не як політичний діяч, а як людина, яка була, скажімо так, дистанційована від усіх партій. Звичайно, із багатьма він співпрацював, і без цього міський голова не може, але безпосереднє відношення до будь-якої політичної сили він не мав. Тому і я притримуюсь такої ідеології стосовно міського голови. Це, мабуть, мала би бути людина, яка не прив'язана до якоїсь конкретної політичної сили, лідера і, відповідно, це є незалежна людина, яка може зі всіма говорити однаково. Прізвище я не готовий сказати", – зізнався Тарас Яковлев.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
03.02.2018 09:20
Переглядів733
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг