У Луцьку школи йдуть на карантин

У школах Луцька через значну кількість учнів, хворих на грип або гостру респіраторну вірусну інфекцію, запроваджують карантин.

Керівниця управління освіти міської ради Зіновія Лещенко повідомила, що в деяких школах йдуть на карантин лише окремі класи. Більшість навчальних закладів запроваджують карантин на тиждень: із 5–6 до 9 лютого, – пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Відзавтра на карантині ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2, гімназія № 4 імені Модеста Левицького та ЗОШ І–ІІІ ступенів № 11. У спеціалізованій школі І–ІІІ ступенів № 1 карантин запроваджують у двох класах. У загальноосвітній школі І–ІІ ступенів № 10, своєю чергою, на карантин поки йдуть тільки учні початкових класів.

Як зазначила Зіновія Лещенко, список шкіл, які також запровадять карантин, може поповнитися й новими закладами, залежно від ситуації.

Директор гімназії № 4 імені Модеста Левицького Олександр Мишковець розповів, що сьогодні в школі ще триває навчальний процес, а карантин оголошено із 6 лютого. Таке рішення було ухвалено у зв'язку зі значною кількістю хворих учнів. Так, станом на сьогодні в гімназії на грип та гостру респіраторну вірусну інфекцію захворіли 485 учнів, що становить 36 % від загальної кількості дітей.

"Ще в п′ятницю було менше 30 % хворих дітей. Ми думали, що за вихідні дні частина учнів видужає, але, на жаль, захворіло ще більше. У дітей, які прийшли до школи, теж почали з'являтися симптоми хвороби. Тож, аби не допустити масовості захворювання, прийняли рішення про запровадження карантину", – зазначив Олександр Мишковець.

Зі слів директора спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 5 Валерія Півницького, у закладі – близько 20 % хворих дітей.

"На підставі санітарних норм із 5 до 9 лютого школу закрито на карантин", – сказав Валерій Півницький.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.02.2018 13:45
Переглядів2487
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:10
05.02.2018
Галина
От цікаво, а 19-а школа не йде? В 10-ій перевищено поріг захворюваності, а там все ок? Так само і в переповнених районах і школах, цікаво які в них показники хворих на грип чи ГРВІ? Я не за прогули, але за те, щоб не наражати інших, здорових дітей на небезпеку... знаєте, що кажуть лікарі про наслідки перенесеного на ногах грипу???
15:39
05.02.2018
Свідомий
Діти певно щасливі))
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг