Усі школи Луцька хочуть забезпечити новітніми технологіями

Депутат Луцької міської ради Андрій Покровський пропонує внести зміни до Комплексної програми розвитку освіти міста на 2018-2020 роки та передбачити кошти для купівлі інтерактивних панелей у всі школи міста.

Обранець громади переконаний, що прийняття такого рішення сприятиме розвитку освіти та впровадженню інноваційних технологій в навчальний процес.

"Мультиборд – це новий рівень в освіті, який передбачає високий рівень візуалізації складних процесів у навчальній програмі. Використання мультиборду позитивно впливає на процес навчання. Якщо поспостерігати за такими уроками, продуктивність їхня надзвичайно висока, оскільки різнокольорові малюнки, 3D-моделі та відео привертають увагу та викликають інтерес дітей до предмету, який вивчається", – підкреслює Андрій Покровський.

За попередніми підрахунками, для реалізації ініціативи необхідно 3 мільйони 705 тисяч гривень. Вартість однієї інтерактивної панелі коливається в діапазоні 125-135 тисяч гривень.

"Забезпечення загальноосвітніх закладів прогресивними приладами та передовими технологіями є нашим ключовим обов'язком та першочерговим завданням. Наші діти повинні повноцінно розвиватись та іти в ногу з інноваціями", – резюмував депутат.

До слова, у вівторок, 6 лютого, перший мультиборд, куплений за кошти Андрія Покровського було презентовано у Луцькій спеціалізованій школі № 1.

Ми хочемо, щоб школа № 1 стала майданчиком, де ми зможемо ознайомити усіх голів піклувальних рад та директорів навчальних закладів з технологією. Ми хочемо, щоб кожна школа мала таку інтерактивну панель", – підкреслив помічник депутата Павло Павлюк

(Відео та фото презентованої інтерактивної панелі на своїй сторінці у "Фейсбук" виклав продюсер суспільно-політичного ток-шоу "Протилежний погляд Live Тарас Шкітер").

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
06.02.2018 18:35
Переглядів2330
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
18:48
06.02.2018
мама
А звичайній школі зробити падарунок хоч раз?
останні новини
22-10-2018 21-10-2018 20-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг