Беззаконня і гоп-стоп: Кононович прокоментував побиття у Києві

Олександр Кононович переконаний, що на нього з братом напали не через листівки, а через антифашистську діяльність.

Про це він розповів у коментарі ІА "Конкурент".

Із його слів, представники "Національної дружини" накинулися на них 7 лютого близько 16:00 години в той час, коли Кононовичі забирали друкований матеріал з фірми в Шевченківському районі Києва. Крім того, Олександр стверджує, що їх з братом ще й пограбували. До того ж, запевняє, нападники показали посвідчення "Національної дружини".

"Це так "Національні дружини" патрулюють вулиці. Ось для чого вони створювалися. На нас напала саме "Національна дружина" – це ті, кого хочуть поставити замість поліції. Чим вони займаються? На відео все прекрасно видно – це беззаконня, це гоп-стоп. Обчистили нам кишені – ми все в поліцію заявили. Сума вкраденого – 1 100 гривень", – розповів він.

Він також запевнив, що ні в СБУ, ні в правоохоронних органів до нього питань нема, "бо він чистий перед законом і ніколи закон не порушував".

"Партійну діяльність забороняють суди, тому ми трохи її закриваємо. Тепер займаємося антифашизмом. На нас напали не через те, що це пафос: листівки і все таке. А через те, що ми 3 лютого на науково-практичній конференції до Дня юного антифашиста (відзначають 8 лютого) дали інтерв′ю цього сина Перуна (Сергій Філімонов – голова київського осередку партії "Національний корпус"). Що син Перуна говорить? "Національні дружини" будуть боротися за білу націю – це ж прямий фашизм! А якщо я білорус, то мені нема місця в Україні? Чи негр, ефіоп – йому нема місця в Україні? Ми цю тему почали порушувати. До мене питання вже не як до комуніста, а як до антифашиста. Ми займаємося суто благородною місією, боремося з неофашизмом. І от нам відімстили через пару днів", – прокоментував Кононович.

"Чого піаряться на бідних Кононовичах? Бо їх можна легко побити і за них ніхто не вступиться. А хай-но йдуть до Порошенка, який на Мальдіви їздить, під Верховну Раду, де такі машини стоять, що ого-го-го! Слабо? Бо наступного дня цього сина Перуна знайдуть з пробитою головою. А головний ворог в Україні зараз не Кононовичі, а корупція", – додав він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
07.02.2018 20:47
Переглядів1940
Коментарів6
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
14:21
08.02.2018
ната
Мдяя..а в той же Германии, которой эти нацики подражают, компартия не запрещена. Вот прикол же.
10:21
08.02.2018
Олег Владимирович
Унижает тот, кто низок сам Кто унижает окружающих, тот никогда не будет великим сам. Поддержать униженного — самый прекрасный поступок, на который только способен Человек. Тщеславие – это возвеличенная низость. Тщеславие – это лишь игра в силу и реальный внутренний раскол. Истинная сила – это наша здоровая психика, созидательная воля, наработанные способности и таланты. Тщеславное ничтожество радуется чужой боли, становится «энергетическим» вампиром, который питается чужим страданием. Ничтожество выискивает больные места людей, чтобы почувствовать власть над ними. Отсюда растут ноги в том числе: у эгоизма, снобизма, честолюбия, гордыни, звездной болезни и чувства собственной важности. Иногда унижение выбирают сознательно по разным причинам. Для некоторых унижение – это своего рода психологический экстрим, который дает освобождающее ощущение раскованности, преодоления границ и свободы от страха.
01:16
08.02.2018
Волиняка
Мало,видно били
09:00
08.02.2018
Також волиняка
0
4
Згідний шо мало. Тра добавити
15:46
08.02.2018
Антифашист
4
0
Бандери відчувають, що скоро їм кінець. Отож і накидаються на людей, як шакали!
10:04
10.02.2018
Лаврентий Палыч
1
0
Волыняку на гилляку
останні новини
19-10-2018 18-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг