У Луцьку говоритимуть про вибори в об'єднаних громадах

У Луцьку говоритимуть на тему "Проблемні питання організації, підготовки та проведення перших виборів в об'єднаних територіальних громадах. Регіональний погляд на перспективи виборчої реформи в Україні".

Круглий стіл відбудеться у вівторок, 13 лютого, о 10:30 у конференц-залі готелю "Україна" у межах серії регіональних заходів Офісу Ради Європи в Україні (Венеціанська комісія) у співпраці з ГО "Центр соціальних інновацій" і ГО "Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу".

Метою заходу є:

  • обговорення можливості максимальної гармонізації Закону України "Про місцеві вибори" з іншими нормативними актами;
  • законодавчого усунення розбалансованості та застарілості деяких виборчих процедур, що створюють сприятливе підґрунтя для маніпуляцій правовими нормами та прийняття суперечливих рішень виборчими комісіями під час виборчого процесу з перших виборів в ОТГ;
  • внесення необхідних змін, які варто врахувати під час підготовки до другого читання та ухвалення Виборчого Кодексу.

Участь у регіональній дискусії візьмуть: експерти Венеціанської комісії; народні депутати України; депутати та представників органів місцевого самоврядування; представники правоохоронних органів; представники політичних партій та громадських організацій; члени виборчих комісій та працівники відділів ведення державного реєстру виборців.

Загалом захід триватиме 2,5-3 години.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
12.02.2018 17:02
Переглядів695
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-08-2018 18-08-2018 17-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг