#Сім_сорок. "Хазяйку жизні" навчили паркуватися біля "Променя"

Фото: ілюстративне

Якось так повелося, що жінка – то уособлення доброти, святості, милосердя і любові. Чоловіки теж молодці, але от тільки жінці варто поступатися, допомагати і берегти. Саме вона гідна найкращого і з цим не можна сперечатися.

Гаразд – це трохи перебільшення, але суть ви зрозуміли. Хочу розповісти ситуацію, свідком якої стала я сама.

Все було наосліп. РЦ "Промінь". 2018 рік!

Я стояла спиною до якоїсь компанії людей, яким було років 30-35, і випадково вдалося почути їхню бесіду. Веселий жіночий голос зізнався комусь, що бачив припаркований "Lexus" біля РЦ.

- Ой, я зразу зрозуміла, що це твій. Ха-ха-ха, – продовжувала жіночка.

- Так, від вас не сховаєшся, – також жартома відповів чоловік.

- А знаєте, біля цього "Променя" зі мною таке сталося. Я, кАрочЄ, раз припаркувалася тут, то підходить до мене "ахраннік" і каже, що тут не можна паркуватися. Прикиньте? І я йому кажу: "Ти шо ахрі*Євший? Тобі розказать, де я маю паркуватися? Ти хто вабшЄ такий…", – розповіла мегацікаву історію панянка.

І тут питання: а що вона по суті могла б охоронцю розповісти? (подумайте) А байдуже! Бо вона не виключення із правил! Якщо не можна паркуватися, то НЕ МОЖНА.

Агов, а де повага, людяність і ввічливість? Це вже не модно? Віджило своє?

Я так і не наважилася повернутися і глянути на вумен, яка явно дозволяє собі в цьому житті щось більше, ніж заслуговує…

Будьте вихованими і людяними, люди!

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

Автор:Валентина МЕЛЬНИК
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
13.02.2018 07:40
Переглядів1252
Коментарів4
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
11:07
13.02.2018
Таких чимало
Такі тупі курки дозволяють собі все, створюючи аварійні ситуації і ставлячи наше життя і життя дітей під загрозу. Вони нехтують правилами дорожнього руху. Навіть більше: вони їх не знають і знати не хочуть, бо дотримуватись не збираються. Такі водії дозволяють собі здійснювати обгін просто на пішохідному переході, виїжджаючи на зустрічну і нехтуючи знаками і лежачими поліцейськими і нехтуючи тим, що збоку школа і дитсадок. Вони паркуються просто під знаком "зупинка заборонена". І це можна продовжувати до безкінечності. Адже вони зневажають усіх інших учасників дорожнього руху.
08:30
13.02.2018
Юродивий
А може їй захотілося парканутися на місцях для інвалідів?
11:26
13.02.2018
111
1
0
Для таких як вона варто відводити місця на парковці з назвою "для інтелектуальних і моральних інвалідів". І позначку спеціальну причепити у вигляді черепа без мізків.
08:25
13.02.2018
Алонсо
Історія про ще одного невігласа, який ніколи не осягне, що його поведінка безглузда і тупа.
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг