У луцькій школі скоротили уроки через холодні батареї

У ЗОШ № 23 діти вчитимуться за скороченим розкладом уроків у зв'язку з перекритим теплопостачанням через прорив на тепломережі.

Через прорив тепломережі без теплопостачання лишилось декілька будівель по проспекту Відродження, в тому числі і 23-тя школа. Про це в коментарі ІА "Конкурент" розповів директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 23 Віктор Мартинюк.

Дирекції школи повідомили, що в найближчі декілька годин усунуть проблему. Тому поки що працівники "Луцьктепла" займаються усуненням прориву. Про ситуацію з перекритим теплопостачанням працівники і учні школи дізналися лише зранку, прийшовши в навчальний заклад.

"Неприємно, бо діти вийшли після карантину і в перший день така ситуація. Але справляємось. Проводимо якісь привентивні заходи. Багато батьків, які мали можливість, почувши про перекрите теплопостачання, забрали дітей додому сьогодні", – сказав Віктор Мартинюк.

Директор розповів, що у зв'язку з ситуацією, що склалась сьогодні, розробили розклад скорочених уроків для першої і другої зміни.

Перша зміна вже закінчила навчання за скороченим розкладом, а в разі, якщо теплопостачання не відновиться, то діти з другої зміни теж вчитимуться сьогодні за скороченим розкладом уроків.

Директор школи також зазначив, що зараз в приміщеннях ще тепло, бо система з моменту прориву не встигла охолонути. Тож діти у класах не мерзнуть.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
14.02.2018 11:54
Переглядів651
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-08-2018 14-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг