Яку компенсацію за оренду житла можуть отримати військовослужбовці

Держава обіцяє компенсувати витрати на житло військовослужбовцям-контрактникам, якщо їх не можуть поселити у гуртожитках чи казармах.

Про те, скільки саме становитиме компенсація за оренду житла в обласному центрі, розповів військовий комісар Луцька Василь Худик, – інформує ПАТ НСТУ ВРД.

Зі слів Василя Худика, компенсація передбачається, якщо військовослужбовець не має особистого житла або службового житла, яке отримав від держави чи Міністерства оборони України.

"Для обласного центру така грошова компенсація буде виплачуватись щомісячно в районі 3 – 3,3 тисяч, якщо до складу сім'ї входить четверо осіб. Якщо двоє, то десь в районі 2 – 2,5 тисяч для обласного центру", – розповів військовий комісар.

Нагадаємо: Верховна Рада України ухвалила законопроект, який передбачає виплату компенсації військовослужбовцям-контрактникам рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу за оренду житла, якщо їх не можуть поселити у гуртожитках чи казармах.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
14.02.2018 14:44
Переглядів585
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-08-2018 14-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг