Лучан попереджають про перебої з водою

Адміністрація КП "Луцькводоканал" інформує про можливі перебої у водопостачанні з10:00 години 19 лютого.

Як ідеться у повідомленні, незручностіт будуть спричинені відключенням об'єктів підприємства від електропостачання.

Про здійснення такого відключення повідомили у ПрАТ "Волиньобленерго". Це, запевнили в "Луцькводоканалі" суперечить абзацу 18 ст. 6 ЗУ "Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення", де введено пряму заборону на відключення об'єктів питного водопостачання та централізованого водовідведення від системи енерго-, газо-, теплопостачання як об'єктів життєзабезпечення і стратегічного значення.

"Наслідком відключення електроустановок КП "Луцькводоканал" (зокрема Дубнівського водозабору) буде виникнення загрозливої санітарно-епідемічної ситуації, що призведе до порушення прав та охоронюваних законом інтересів територіальної громади міста Луцька (без постачання холодної та гарячої води залишаться 70 % відсотків мешканців м. Луцька, медичні установи – поліклініки №1 та №2, Волинська обласна дитяча лікарня, Луцька міська та Луцька районна лікарні, ряд дошкільних та шкільних навчальних закладів, інші об'єкти життєзабезпечення нашого міста)", – зазначили у повідомленні.

Враховуючи зношеність магістральних та внутрішньо-квартальних трубопроводів, введення їх в нормальний режим роботи після відключення Дубнівського водозабору призведе до виникнення значної кількості аварійних ситуацій та як наслідок – погіршення якості послуг з водопостачання.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.02.2018 12:11
Переглядів824
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
12:18
15.02.2018
отак
просто чудесно! як же забембали ці ігри. уже навіть не зневага, а ненависть...
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг