Опублікували веб-рейтинг вишів України: Луцьк – у ТОП-100

Луцькі університети потрапили у першу сотню Вебометричного рейтингу університетів світу.

Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки опинився на 60 місці, а Луцький національний технічний університет – на 64-му.

Як інформує сайт СНУ, за рік виш піднявся у рейтингу на 20 сходинок.

Webometrics ranking of world's universities – один з рейтингів університетів світу, за яким аналізують ступінь представлення діяльності університетів в Інтернет-просторі.

Рейтинг складають з 2004 року і публікують двічі на рік (у червні-липні та січні). Первинною метою рейтингу є сприяння академічної присутності в Інтернеті, підтримання відкритого доступу для значного збільшення передачі наукових і культурних знань в університетах світу.

У процесі складання рейтингу враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів. Тобто оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту університету.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
19.02.2018 11:50
Переглядів1657
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-09-2018 17-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг