Освіта – найкраща інвестиція: повна лекція депутатки Ольги Бєлькової

У мережі опублікували публічну лекції народної депутатки, представниці Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО Ольги Бєлькової.

Ольга Бєлова розповідала про вищу освіту як привілей 13 лютого у межах проекту "Школа свідомого громадянина".

Свій спіч вона розпочала із зізнання, що долучилися до проекту "I can", бо має свою унікальну історію, з якою готова поділитися.

"Я думаю, що моє життя є окремим свідченням того, що саме освіта може надати значно більше шансів, ніж статус від народження чи те, що може дати сім'я. Освіта в моєму житті стала найкращою інвестицією серед усіх рішень, які я зробила", – зазначила Бєлькова.

Також вона розповіла, як їй вдалося потрапити в число студентів Гарвардського університету та як важливо знати англійську мову. Народна депутатка мотивувала присутніх займатися самоосвітою, адже вона, маючи три освіти, продовжує навчатися і багато читати й надалі. До того ж, ще закликала випускників працювати за професією та бути першокласними експертами у своїй країні, адже Україні потрібні фахові спеціалісти у всіх сферах життєдіяльності.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
19.02.2018 21:00
Переглядів480
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
22:42
19.02.2018
Горець
Ой бляха. Вона то актуалізує для себе той свій успіх як наслідок своєї освіти). Але видно наскільки поверховою і тільки здалека аналітичною є насправді. Підучила трохи розумних слів і ну популізмом розкидатись... Насправді вона не знає істинної відповіді чому її включили до дипутитів і роблять вигляд шо слухають як газового експерта. В цій країні справжні експерти - шкідливі особи, адже можуть вибовкати людям якими ницими паскудниками-грабіжниками є нинішня банда, яка дерибанить все і ще й тарифи крутить до небес без жодних нормальних обгрунтувань. З людей нагло вичавлюють останні гроші, прикриваючись липовими непринциповими експертами.
останні новини
22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг