Луцький мер зустрівся з депутатом німецького парламенту

Луцький міський голова Микола Романюк зустрівся 10 березня із депутатом німецького парламенту Хайнріхом Цертіком.

Участь у розмові взяли заступник міського голови Андрій Киця, начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Віра Кудрявцева, заступник керівника відділу культури Посольства Німеччини в Києві Даніель Ліснер та референт Александер Вольмерт, – повідомили у відділі інформаційної роботи Луцькради.

Хайнріх Цертік зауважив, що у Луцьку вперше та йому дуже приємно тут перебувати. З його слів, наше місто – гарне, адже встигнув його оглянути трішки, поспілкуватися зі студентами. Також він зауважив, що зацікавлений у поглибленні співпраці між Німеччиною та Україною, зокрема, Луцьком та Краєм Ліппе.

Микола Романюк подякував усім, хто долучився до підписання Меморандуму про співробітництво між Луцьком і Краєм Ліппе. Напрацювання з спілкою "Мости дружби в Україну" переросли у щось більше. Міський голова наголосив, що акценти робляться на обміні студентською молоддю, співпраці між загальноосвітніми навчальними закладами, сприянні у налагодженні співпраці між підприємцями. Він переконаний, що це є невеликим кроком у зближенні України і ЄС.

Звернув увагу Микола Романюк й на ситуацію на східних рубежах України. Він зауважив, що нині ситуація загострилася, почали гинути наші військовослжбовці. Міський голова зазначив, що українці моляться за найшвидше завершення війни.

Хайнріх Цертік сказав, що у Німеччині також зацікавлені у найшвидшому завершення конфлікту на Сході України. За його словами, німцька влада робить кроки, аби протистояння було вирішене і перестали гинути люди.

Також Хайнріх Цертік розповів, що мав зустріч з представниками німецької общини краю, під час якої його попросили озвучити ряд питань перед Луцьким міським головою. Зокрема, він попросив у Миколи Романюка сприяння у виділенні приміщення для товариства, аби вони мали можливість зібратися. Ще одним питанням є встановлення пам'ятної дошки.

Міський голова Микола Романюк пообіцяв вивчити ці питання та надати допомогу у їх вирішенні.

Хайнріх Цертік зауважив, що зацікавлений у поглибленні співпраці між Луцьком та Краєм Ліппе. За його словами, обмін студентами, школярами дуже важливі моменти для інтеграції України у європейське суспільство.

Також він звернув увагу на важливість співпраці в економічній сфері. За його словами, німецькі бізнесмени зацікавлені інвестувати в Україну. Хайнріх Цертік наголосив, це було б вигідно обом країнам. Він висловив ідею провести у Краї Ліппе своєрідну презентацію інвестиційного потенціалу Луцька та Волині.

Депутат Бундестагу також запропонував залучати на стажування молодих спеціалістів.

Микола Романюк схвально підтримав таку ідею. Він наголосив, що на Волині є уже приклади успіних німецьких інвестицій, зокрема, це завод "Кромберг і Шуберт".

Луцький міський голова наголосив, що у рамках підписання меморандуму з Краєм Ліппе обговорювалося й сприяння у економічій сфері.

На завершення зустрічі Микола Романюк запросив гостей на урочисті заходи з нагоди Дня міста та 25-ї річниці Незалежності України, які відбудуться у серпні місяці.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
10.03.2016 13:28
Переглядів426
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-10-2018 18-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг