У ЦНАПі пояснили, з чим пов'язані затримки з виготовлення біометричних паспортів

У луцькому ЦНАПі не втрачає актуальності таке явище, як черги з осіб, які бажають подати документи на виготовлення біометричного паспорта.

"Ці черги за паспортами не зникають, і ми маємо багато невдоволених осіб та нарікань на наші дії". Про це в інтерв'ю для ІА "Конкурент" розповіла директор ЦНАПу Лариса Карп'як.

З її слів, в Україні луцький ЦНАП приймає найбільшу кількість відвідувачів в день, щоденно видає 100-120 талонів на закордонні паспорти. Окрім того, є 30 талонів – це попередній запис на українські паспорти.

"Було й таке, що мешканці Ковеля приїздили бусом о 2-й ночі, займали чергу, а лучани нарікали, що через них не можуть скористатися цією послугою. Хоча ми кругом інформуємо, що не потрібно займати чергу з ночі. Прийдіть хоча б на момент відкриття, і тих 100-120 талонів буде видано", – розповіла Лариса Карп'як.

Вона додала, що усі біометричні документи друкує ДП "Поліграфічний комбінат "Україна". На сьогодні там запроваджена друга станція, адже дуже великий попит зріс на виготовлення біометричних паспортів.

До того ж там виготовляються й українські паспорти, які вже є обов'язковими з 14 років. Все це друкується на одному поліграфкомбінаті, тому є затримки.

На сьогодні термінові паспорти виготовляються менше місяця, хоча за законом мають виготовлятися 7 днів, нетермінові прийшли лише за 20 жовтня, хоча за законом час їх виготовлення – 20 робочих днів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.02.2018 14:15
Переглядів593
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-09-2018 19-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг