У Луцьку – сусідські війни за паркан

Фото: ілюстратитвне

Лучанину Анатолію Отченашенку сусіди не погоджують межі земельної ділянки через паркан, який колись спільно встановили.

Анатолій Отченашенко переконує, що сусіди навіть "зайшли" зі своїм парканом на його ділянку. Про це він сказав 21 лютого під час засідання "земельної" комісії.

Лучанин розповів, що земельна ділянка розташована на Грибоєдова, 8, і він разом із сусідом, який живе на поверх вище у двоповерховому будинку, вирішили узгодити межі своїх ділянок.

"Квартира перейшла в спадок від батька мені. Я звернувся до сусідки, і вона підписала акт на приватизацію. Потім поставили паркан і виявилось, що трохи зайшли на нашу територію", – розповів Анатолій Отченашенко.

Його сусідка – пані Світлана – сказала, що хоче, аби межі погоджували так, як стоїть паркан, бо на її переконання він стояв за "старими" межами.

Депутат Євгеній Ткачук порадив їм по-сусідськи вирішити це питання. Оскільки пан Отченашенко може подати в суд, який змусить його сусідку так чи інакше, але знести цей паркан.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.02.2018 15:45
Переглядів1115
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг