У Луцьку в дитячій поліклініці відремонтували кабінети лабораторії (фото)

В середньому за один робочий день в комунальний заклад "Луцька міська дитяча поліклініка" звертаються понад 2 тисячі дітей.

Запорукою правильного лікування є вчасна і чітка діагностика хвороби дитини. Невід'ємною частиною цього процесу є лабораторні дослідження, які нерідко відіграють ключову роль у лікуванні маленьких пацієнтів, – інформує прес-служба Луцької міської ради.

Погіршення стану кабінетів лабораторії було викликане проривом теплотраси, питання ремонту якої не вирішувалось з 2006 року. У 2017 році за сучасними технологіями був проведений капітальний ремонт тепломережі довжиною 168 метрів, що дало можливість попередити руйнування споруд закладу парами гарячої води. Згодом відремонтували й кабінети забору крові.

Із бюджету розвитку було виділено 150 тисяч гривень для проведення термінового капітального ремонту. Також для покращення умов очікування для маленьких пацієнтів та їхніх батьків перед проведенням маніпуляцій був відремонтований коридор на суму 10 929 грн за кошти спеціального фонду.

Із загального фонду було виділено на поточний ремонт сходових приміщень 276 тис. грн, з яких: встановлення вікон – 43 302 грн, встановлення дверей – 36 697 грн, ремонтні роботи – 195 998 грн. Для проведення заміни вікон та дверей було залучено ТзОВ "Багатопрофільна фірма Мета". Для проведення ремонтних робіт було залучено приватне підприємство "ПМК-НОВА". Усі роботи проведенні відповідно до вказаних завдань, зауважень до роботи підрядників адміністрація закладу не має. На вищевказані роботи освоєно 275 997 грн.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
23.02.2018 18:47
Переглядів398
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг