Поліщук "почубився" з Григоренком через рекламу

Колишній заступник міського голови Сергій Григоренко назвав рішення підняти на 49% тариф за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів здирництвом. Радник міського голови Ігор Поліщук апелює: гроші, які "осідали в кишенях чиновників" тепер йтимуть до бюджету.

У коментарі ІА "ВолиньPost" Сергій Григоренко розкритикував рішення виконкому: "Хороша ідея наповнити бюджет, але це не можна робити здирницькими методами, адже вартість підняли майже в 1,5 рази. Це абсолютно неправильно і підтверджує непрофесіоналізм "УКРОПу".

На ці слова відреагував у своєму Facebook Ігор Поліщук, назвавши Григоренка полум'яним лобістом різних видів бізнесу.

"Раніше в міський бюджет з одного борду платили 900 грн у зв'язку з раніше існуючою знижкою, щедро простимульованою людьми, близькими до колишньої влади. Нещодавно ми цю знижку ліквідували, внаслідок чого прогноз надходжень до бюджету збільшився орієнтовно на 3 млн. грн. в рік. Після цього було прийняте рішення про підвищення тарифу на 49%. Тепер з одного борду в бюджет міста буде надходити орієнтовно 2850 грн. з ПДВ. в місяць", - пояснив свою позицію Поліщук.

Він додав, що рекламісти збиткувати не будуть, бо за інформацією Поліщука в середньому одна сторона борда здається від 2500 гривень в місяця і нині мінімальний дохід, враховуючи всі підвищення тарифів, сягатиме 2150.

"Але тепер кошти, які осідали в кишенях чиновників як вдячність за збереження знижки та непідвищення плати будуть йти в бюджет міста. І за ці кошти буде розвиватись освітня й медична галузі", - додав радник.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
23.02.2018 14:50
Переглядів1411
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:39
23.02.2018
Рижков Сергій
А зарплата працівникам ? А друк ? А поклейка ? А податки ? А ремонт і покраска ? А вартість самого борда відбити?
15:33
23.02.2018
перехожий
"з одного борду в бюджет міста буде надходити орієнтовно 2850 грн. з ПДВ. в місяць", - пояснив свою позицію Поліщук." і друга цитата: "бо за інформацією Поліщука в середньому одна сторона борда здається від 2500 гривень " За такою логікою понад 50% надходжень будуть йти місту, а на решту забезпечити монтах реклами, демонтаж, утримання самого бігборда і т.д. То де ж заробіток для бізнесу???
15:23
23.02.2018
Лучанин
УКРОП землі під ногами не відчуває.
останні новини
18-06-2018 17-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг