Гнідавський цукровий завод перейде на альтернативні джерела енергії

Агропромислова корпорація ПАТ "Гнідавський цукровий завод" упродовж кількох років працює над проектом з переходу на альтернативні джерела енергії.

Про це йдеться на офіційному сайті підприємства.

Зі слів голови правління цукрового заводу Ростислава Новосада, підприємство працює над цим проектом вже кілька років.

"Cитуація на ринку газу змушує нас прискорити процес зменшення обсягів використання природного газу на заводі, щоб забезпечити його енергонезалежність", – уточнив Ростислав Новосад.

Ще влітку цього року був підписаний договір між Гнідавським цукровим заводом та ПрАТ "Українська технологічна компанія" про початок робіт з модернізації та встановлення біогазового комплексу, який зможе переробляти всі залишки мелясної барди на біогаз, тим самим зменшивши залежність підприємства від природнього газу.

Типовий проект передбачає будівництво біогазового комплексу на території цукрового заводу поруч зі сховищами жому. Фактично біогазовий комплекс буде частиною технологічного процесу переробки цукрового буряку. Імплементація біогазового комплексу на цукровому заводі дозволить позбутись відходів та отримати замкнутий технологічний процес.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.02.2018 10:43
Переглядів609
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг