Луцький "політех" підготував майбутніх бізнесменів та бізнесменок (фото)

Упродовж 3-х днів в стінах Луцького національного технічного університету проходила третя Зимова школа бізнесу.

Участь в освітній програмі взяли 97 учасників з 41-ї школи Волині та Рівненщини.

Під час навчання, для старшокласників провели ряд фахових тренінгів та екскурсій на провідні підприємства області: ПАТ "Теремно-Хліб", ПрАТ "Едельвіка", "Кромберг енд Шуберт", "Модерн-Експо", "СКФ Україна".

У понеділок, 27 лютого, учням, яких попередньо розподілили на команди, було вручено сертифікати про участь в Зимовій школі бізнесу. Церемонія відбулася у сесійній залі Волинської обласної ради.

"Це був практичний курс. Навички, які ви отримали , допоможуть вам при вступі у ВНЗ та посприяють вашому подальшому професійному зростанні. Дякую вам, за вашу активність! Ви – майбутнє України", – сказав ректор ЛНТУ Петро Савчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
26.02.2018 14:40
Переглядів960
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
07:47
27.02.2018
Професор
Савчуку треба боротися з власною гординею. Хай не думає, що він пуп землі. А час ректорства швидко минає. Савчук корислива людина міряє людей з розрахунку "чи вигідні вони мені". І саме так будує стосунки. Це непорядно.
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг