До Луцькради впускатимуть за пластиковими перепустками

З 1 березня правила пропускного режиму в приміщенні виконавчого комітету Луцької міської ради частково зміняться.

Запроваджені зміни не обмежують права громадян на доступ до приміщення міської ради, а лише впорядковують його процедуру, визначають єдиний порядок пропуску осіб (працівників, відвідувачів) та спрямовані на підвищення рівня безпеки, – запевнили в Луцькій міській раді.

Доступ працівників та відвідувачів буде здійснюватись з використанням електронних пластикових перепусток відповідно до встановленого порядку.

Пластикову перепустку можна попередньо замовити або отримати безпосередньо у приміщенні на посту відповідального чергового після пред'явлення документу, що засвідчує особу. Пройти до приміщення можна також з використанням перепустки виконавчого органу відповідно до мети відвідування. Для цього необхідно у телефонному режимі повідомити про свій візит виконавчий орган, відповідальні працівники якого зобов'язані надати доступ до приміщення.

З повним змістом порядку роботи та використання СКУД при здійсненні пропускного режиму можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Луцької міської ради. Подібний пропускний режим уже налагоджений в інших міських радах України.

Медіа-юрист ІМІ Максим Ратушний зауважив, що головне, аби окреслені правила пропускної системи жодним чином не перечили вимогам чинного законодавства.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
26.02.2018 15:05
Переглядів399
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
15:12
26.02.2018
Сергей
Закрывается власть от народа. Небольшая, но уже препона. Дескать, подумай, стоит ли тебе сюда идти, беспокоить власть?
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг