#Сім_сорок. Каса не працює

"Навіщо в магазині три каси, якщо працює лише одна?" – сердито думала я, тупцюючи в довжелезній черзі більше 15 хвилин. І думала так не тільки я – невдоволені обличчя інших покупців красномовно говорили самі за себе.

Звісно, усі розуміють, що касир не може всю зміну сидіти на робочому місці – потрібно і пообідати, і на перекур вийти, і кави випити, і рідним зателефонувати. Усі ми люди. Але ж чому це робити одночасно та ще й в години-пік, коли у торговому залі десятки покупців з повними кошиками продуктів?

Скарги адміністраторам рідко мають якийсь ефект – адже ними, як правило, стають вчорашні касири, які отримали "підвищення". Тож перекури і кавування у робочий час – цілком прийнятне явище.

А що покупці? Стоять? Ну то хай ще постоять – повз каси ж не підуть.

Покупці стоять, черга росте, зате робочий час у когось іде, іде…

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

Автор:Ліна Королевська
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
02.03.2018 07:40
Переглядів1036
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:50
02.03.2018
Гандзя
там кожного вечора так. як навмисне, коли всі з роботи йдуть в магазин, в касирів перекур
08:56
02.03.2018
Юродивий
Судячи з кольору кас, це "Наш Край".
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг