Пожежники пояснили, чи є небезпечними натяжні стелі в дитячих садочках

Фото: ілюстративне

Для того, аби визначити небезпеку загоряння натяжної стелі, варто дізнатися рівень горючості матеріалу, з якого вони зроблені.

Про це ІА "Конкурент" розповіли у прес-службі управління ДСНС України у Волинській області.

Варто нагадати, що батьки дітей, які відвідують ДНЗ №27 у Луцьку, не впевнені в надійності натяжних стель. Про це вони повідомили на платформі "Відкрите місто".

Користувач Артур Василевський додав, що такі стелі вже встановлені у цьому ДНЗ у коридорах, тобто на шляхах евакуації.

"А це категорично заборонено правилами пожежної небезпеки", – акцентував увагу дописувач.

У ДСНС пояснили, що першочергово варто визначити групу горючості цих стель (Група горючості – класифікація матеріалів за здатнітю до самостійного горіння, – К.). Загалом це мав би визначити виробник цих стель.

Однак, якщо цього немає, то це можна визначити шляхом здачі зразків в дослідно-випробувальну лабораторію, яка, до речі, діє в Луцьку. Саме в лабораторії можуть визначити групу горючості і встановити, наскільки ця стеля є небезпечною чи навпаки.

До того ж в правилах ДБН (Державні будівельні норми, – К.) є різна група горючості для різних приміщень: на шляхах евакуації – одна, а в самому приміщенні – інша. Бо є натяжні стелі, які не становлять загрози пожежної небезпеки, а є такі, які дійсно можуть зайнятись.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.03.2018 17:25
Переглядів3363
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:19
10.03.2018
Лучанин
Щось не подобається няню і хай дитина сидить вдома! Немає чого черги створювати!
15:43
06.03.2018
Олександр
Це доречі ДУЖЕ цікаве питання. Всі конструкції та матеріали з якого вони виконані мають бути з негорючістю, що забезпечить їх неруйнацію до моменту приїзду пожежних...
13:39
06.03.2018
кокос
Така розпливчаста відповідь управління ДСНС України у Волинській області пояснюється тим, що саме цей садочок відвідує дитина керівника управління ДСНС України у Волинській області. І йому дуже незручно, що він, як відповідальна особа не вжив заходів реагування на порушення правил пожежної безпеки у цьому ДНЗ.
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг