Луцька "Школа свідомого громадянина" презентує переклад мотиваційного виступу Ріанни (відео)

У межах проекту "Школа свідомого громадянина" Громадянський Рух "СВІДОМІ" продовжує перекладати висловлювання індивідуальних думок ерудованими особистостями.

Для дебютного перекладу було обрано інтерв'ю Білла Гейтса – засновника та голови ради директорів корпорації Майкрософт. Цього разу вашій увазі представлено виступ співачки Ріанни в Гарварді на врученні нагороди за благодійність.

Координатори Христина Назар та Галина Падалко впевнені, що напрямок "ВІДЕО" в проекті "Школа свідомого громадянина" набуде популярності серед людей, яким важливе успішне майбутнє, адже завдяки проекту велика кількість неоціненних та корисних відео залишається недоступними для розуміння більшістю людей, які хотіли б розширити свій кругозір. Саме тому Громадянський Рух "СВІДОМІ" започаткував окремий напрямок в цьому проекті, щоб неформальна освіта стала ще доступнішою для кожного.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
08.03.2018 15:00
Переглядів754
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:51
08.03.2018
Юродивий
Хто така Ріана?
останні новини
20-09-2018 19-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг